Hallintoalueen suomenkieliset luotsit

Luotsit auttavat sinua pääsemään yhteyteen oikean virkahenkilön kanssa.

Hallintojen luotsit

Kunnanhallituksen hallinto / kommunstyrelseförvaltningen
Jaana Snygg, palkkaosasto
Puhelin: 08-606 80 23
jaana.snygg@haninge.se


Kulttuuri ja vapaa-ajanhallinto / kultur- och fritid
Caroline Stillman
Puhelin:  08-606 80 08
caroline.stillman@haninge.se


Kaupunginrakennushallinto / stadsbyggnad
Kai Nurmi
Puhelin: 08-606 84 32
kai.nurmi@haninge.se


Sosiaalihallinto / socialförvaltningen

Erja Tuomikoski
Puhelin: 08-606 72 79
erja.tuomikoski@haninge.se


Koulutushallinto / utbildningsförvaltningen

Tuija Lehtinen
Puhelin: 08-606 81 66
tuija.lehtinen@haninge.se

Johanna Tarvainen
Puhelin: 08-606 73 26
johanna.tarvainen@haninge.se


Vanhustenhuoltohallinto / äldreförvaltningen
Kristine Fagerlund
070-678 16 82
kristine.fagerlund@haninge.se

Sari Olsbom
08-606 82 32
sari.olsbom@haninge.se

Suomenkielinen tiedotuslehti

Tästä voit ladata koneellesi Haningen kunnan suomenkielisen tiedotuslehden viimeisimmät numerot.




Alla olevasta arkistosta löydät lehden aikaisemmat numerot.

Arkisto

Senast uppdaterad: 28 september 2021