Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder cookies.

Kokoukset ja pöytäkirjat

Pöytäkirjat, esityslistat ja päätösten perusteet julkaistaan kunnan verkkosivuilla. Mikäli kaipaat jotakin erityistä asiakirjaa, pyydämme sinua ystävällisesti kääntymään kyseisen lautakunnan sihteerin puoleen.

Sinulla on vähemmistölain mukaan oikeus saada tietoa päätöksistä suomeksi.

Kutsut ja pöytäkirjat

Huomaa, että jotkut asiakirjat saattavat sisältää henkilötietoja tai salattuja tietoja. Näitä asiakirjoja ei julkaista verkkosivuilla. Kehotamme ottamaan yhteyttä suoraan kyseisen lautakunnan sihteeriin. Asiakirjat julkaistaan normaalisti viikkoa ennen kokousta.

Kunnanvaltuuston kotisivuKunnanhallituksen kotisivu

Lautakuntien sihteerit

Kunnanvaltuusto
Fredrika Forslund
08-606 52 35
fredrika.forslund@haninge.se

Kunnanhallitus
Anna Clara Stenvall
08-606 51 44
annaclara.stenvall@haninge.se

Perus- ja esikoululautakunta
Jerker Bohman
08-606 55 25
jerker.bohman@haninge.se

Lukio- ja aikuiskoulutuslautakunta
Jerker Bohman
08-606 55 25
jerker.bohman@haninge.se

Urheilu- ja vapaa-aikalautakunta
Malin Westman
08-606 83 17
malin.westman@haninge.se

Kulttuuri- ja demokratialautakunta
Malin Westman
08-606 83 17
malin.westman@haninge.se

Elinkeino- ja työmarkkinalautakunta
Leila Zubidat
08-606 48 90
leila.zubidat@haninge.se

Sosiaalilautakunta
Leila Koivumäki
08-606 84 65
leila.koivumaki@haninge.se

Kaupunginrakennuslautakunta
Anna Guteland
08-606 54 45
anna.guteland@haninge.se

Vanhustenhuoltolautakunta
Leila Koivumäki
08-606 84 65
leila.koivumaki@haninge.se

Södertörnin hankintalautakunta
Fredrika Forslund
08-606 52 35
fredrika.forslund@haninge.se

Södertörnin yliholhouslautakunta
Fredrik Fahlander
08-606 70 20
fredrik.fahlander@haninge.se

Vaalilautakunta
Anna Clara Stenvall
08-606 51 44
annaclara.stenvall@haninge.se

Kontakt för den här sidan:

Senast uppdaterad: 8 januari 2020